Železářství Kostřík - Ruční a elektrické nářadí - Vodoinstalační materiál - Potřeby pro kutily

IČ 43726925; DIČ CZ5405033282; www.zelezarstvi.melnicko.com


Železářství a domácí potřeby
 
 

    

     VŠE NA ZAHRADU

     Záhradní Hadice

 máme v průměrech 3/8'', 1/2'', 3/4'', 1'' ,5/4'', 6/4'' a 2'' a v několika kvalitách. Dále máme v nabídce hadice na pitnou vodu a sací hadice. 

     Rychlospojky, bajonety a zavlažovací program

mosazné i plastové rychlospojky, adaptéry, spojky na hadice, roztřikovače, zavlažovací hadice, zavlažovače, zahradní sprchy, mosazné bajonetové spojky

     Zahradní nářadí 

hrábě, motyčky, lopaty do ruky i na násadě, provzdušňovací hrábě, švédské hrábě, rýče, sekerky, zahradní pilky, krumpáče, núžky na stromky na živý plot, teleskopické, struhadlo na řípu, sazecí kolíky, očkovací a roubovací nože.

     zahradní nářadí firmy FISKARS 

     Zahradní nábytek

plastové křesla a stoly a lavice v barvách: zelená, bílá, červená, žlutá, modrá a bordó. Skladací lehátka a křesla, balkonové stolky a skladací židle, slunečníky, podstavce a napichovadla pod slunečníky, venkovní sušáky na prádlo, dřevěno-kovové lavice a stoly.

     Grily a příslušenství   

plechové, nerezové, litinové a smaltované grily na dřevěné uhlí, plynové grily, grilovací a litinové rošty, dvířka na zahradní krby, lávové kameny, grilovací nářadí v různých sadách nebo samostatně, oboustranné rošty na grily, dřevěné uhlí a brikety

 

 
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies