Železářství Kostřík - Ruční a elektrické nářadí - Vodoinstalační materiál - Potřeby pro kutily

IČ 43726925; DIČ CZ5405033282; www.zelezarstvi.melnicko.com


Železářství a domácí potřeby
 
 


           Pletiva Neratovice, Mělník, Kostelec nad Labem

 pletivo pozinkované čtyřhranné    vel. oka 50x50

SUPER AKCE  např.:pletivo 150 cm Zn za 69,- kč za bm. při větší odběru možná sleva. Toto pletivo se velmi dobře přizpůsobí jakémukoliv terénu a ani výrazné změny sklonu terénu nevyžadují odskoky. Je vhodné pro oplocení pozemků, zahrad, parků, průmyslových prostor, skladů, sportovních zařízení atd. Pletivo v naší nabídce má pozinkovaný povrch, zapletený horní a spodní drát. ceník

     

   pletivo s PVC úpravou čtyřhranné vel. oka 50x50

 SUPER AKCE např. :pletivo 150 PVC za 67,- Kč za bm. při větší odběru možná sleva. Toto pletivo se velmi dobře  přizpůsobí jakémukoliv terénu a ani výrazné změny sklonu terénu nevyžadují odskoky. Je vhodné pro oplocení pozemků, zahrad, parků, průmyslových prostor, skladů, sportovních zařízení atd. Pletivo v naší nabídce má poplastovaný povrch, zapletený horní a spodní drát. ceník

 

            pletivo v rámu čtyřhranné vel. oka 50x50

pletivo v rámu je vhodné zejména na podezdívky, ale dá se také použít mezi sloupky na různe kotce apod.Díky je výrazně odolnější než klassické pletivo. Je vhodné pro oplocení pozemků, zahrad, parků, průmyslových prostor, skladů, sportovních zařízení atd. Rám je natřený černou barvou a pletivo má pozinkovaný povrch.

         pletivo okrasné s PVC úpravou Luxursus a Luxanet

pletiva Luxsursus a Luxanet jsou vhodná na ohraničení zahonků, různých rostlin, stromků apd. svým vzhledem jsou okrasným doplňkem a prakticko zabranou třeba proti domácím mazlíčkům. Mají poplastovaný povrch v zelené barvě a tak krásně splynou se zahradou. Jsou velice pevná dají se použít jako samonosná a nebo v kombinaci se sloupky.

         pletivo  svařované čtyřhranné  vel. oka od 6.5 mm do 25 mm

svařovaná pletivo se používá hlavně v zemědělství a chovatelství na voliery kralikárny apd., zároveň se dá použít na různa síta, do sklepních oken jako zábrana proti hlodavcům. Pletivo je pozinkované nebo poplastované.      

            pletivo králikářské vel. oka od 13 mm do 50 mm

kralikářské pletivo se používá stejně jako pletivo svařované hlavně na chovatelství a zemědělství. Dále je možně používat ve stavebnictví jako rabicové pletivo. Dodává se v pozinkované nebo poplastované úpravě. 

 

 pozinkované pletivopletivo poplastovanépletivo malé okrasné

 

 

 
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies