Železářství Kostřík - Ruční a elektrické nářadí - Vodoinstalační materiál - Potřeby pro kutily

IČ 43726925; DIČ CZ5405033282; www.zelezarstvi.melnicko.com


Železářství a domácí potřeby
 
 

 


     Garnýže
 
základní nabídku tvoří garnýže od německé firmy Gardinia a české firmy Jesan
 
 
Dřevěné garnýže LUGANO 
 
mají kulatý profil o průměru 28 mm, jsou dodávany  s kompletním příslušenstvím, včetně kroužků a standartních háčků k uchycení záclony.Garnýže Lugano lze upevňovat na stěnu, mezi stěny i do stropu. V případě že se věší záclona i závěs tak se dají garnýže Lugano koupit v dvojitém provedení nebo v kombinaci s U - kolejnicemi.
rozměry: 120 cm, 140cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm, 220 cm,  250cm a 300 cm
barvy: přírodní, borovice, třešeň, ořech, bílá a zlatá 
 
 
Garnýže KD
 
slouží k zavěšení záclon a závěsů s možností uchycení na strop nebo na stěnu. Přední lišta je provedení přírodního dřeva a mahagon, nebo v barvě bílé a černé. Dodávané v délkách 140 - 400cm.
 
 
 
Hliníkové Garnýže
 
jsou nejlevnější variantou v  naší nabídce. Jedná se o hliníkovou kulatou garnýž o průměru 28 mm. Tyč se odává samostatně bez příslušenství.  Dájí se dokoupit různé kroužky a skřipce na záclony. Je v delkách od 120 cm do 400 cm, Barva lesklý chrom
 
 
 
GE jedno a dvojkolejnice
 
jsou dřevěné kolejnice určeny k montáži do stropu, dají se použít k zavěšení záclon i závěsů, uchycení pouze do stropu. Dá se dokoupit krycí lišta v různých odstínech.
 
 
Kompletní záclonové soupravy z ušlechtilé oceli
 
jedná se o velice kvalitní a moderní design. Široká nabídka příslušenství a doplňků.V barvách černá, střibrná, zlatá a to jak v lesklém tak i matném provedení.  

 

 

 

 

 

 
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies