Železářství Kostřík - Ruční a elektrické nářadí - Vodoinstalační materiál - Potřeby pro kutily

IČ 43726925; DIČ CZ5405033282; www.zelezarstvi.melnicko.com


Železářství a domácí potřeby
 
 


Dobrý den,
 vítejte na stránkách rodinného podniku ŽELEZÁŘSTVÍ KOSTŘÍK NERATOVICE. 

 

Tento kamenný český obchod byl založen v roce 1991. Od té doby prošel mnoha inovacemi, v minulých letech vystřídal sortiment domácích potřeb svoje další dvě prodejny a nyní je v menším množství naleznete opět společně na prodejně v železářství. 

Jaromír a Jitka Kostříkovi zakládali malý obchod s železářským zbožím a trochou domácích potřeb. Vložili do podnikání celý svůj život, srdce, práci a každou volnou chvilku i na úkor rodiny. Dnes je jejich postavení na trhnu témeř po 30 letech pevné. Odebírají jen kvalitní zboží od prověřených dodavatelů a výrobců. Každé zboží vybírají osobně a lpí převážně na českém výrobku.

            V železářství najdete drobné ruční nářadí, elektrické nářadí kvalitních značek jako je Fiskars, Makita, Black&Decker, Narex a další, pletiva - jedny z nejlevnějších pletiv v okolí, zahradní sekačky, zahradní nábytek a zahradní nářadí, žebříky, hliníkové žebříky, hliníkové štafle, drevěné štafle, malířské potřeby, novinkou jsou krby na zahrady, jak malé, tak kamenné grily, kotle na tuhá paliva a mnoho skutečně mnoho dalšího co je do domácnosti, garáže a zahrady potřeba ale hlavně vyškolený personál, který Vám poradí, TOTO v hypermarketu nenajdete !!!

            V Domácích potřebách nebo-li Kuchyňka naleznete spoustu věcí, co do domácnosti hledáte, od vařečky, nerezové nádobí, grilovací pánve, dřevěné výrobky, pytle do vysavačů, zahradní šňůry, odpadkové koše a koše na prádlo, skleněné nádobí, hrnce všech velikostí s náhradními poklicemi, květináče a truhlíky, a opět mnoho dalšího s dobrou radou od personálu.

 

Neváhejte nás navštívit, protože co nenajdete na internetu, v kamenném obchodě ano :-)

 

Přejeme Vám pěkný den a budeme se těšit na Vaši návštěvu

 

 

 

 

 
 

 
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies